klimatyzacja klimatyzatory | klimatyzacja, klimatyzatory, wentylacja

sterowanie i klimatyzacji

Główna dyskusja na forach dotyczy faktu, że takie samochody będą jeździć zgodnie z przepisami. I czym się będzie wtedy zajmować biedna policja? A te setki milionów na radary klimatyzację? Dlatego propozycja brzmi, żeby wbudować w oprogramowanie czynnik chaotyczny z automatycznym donosem. Dzięki temu samochód będzie od czasu do czasu jeździł za szybko co będzie natychmiast meldowane po czym automatycznie wystawiany mandat. Tu zdaje się jest większe pole do popisu klimatyzacji niż w przypadku sterowania dyszlowego.

Lidar to laser świetlny i bardzo bym nie chciał, żeby mi ktoś ciągle świecił po oczach. Oślepianie pilotów podczas lądowania wystarczy jako doświadczenie.
Ale interesujące jest coś innego: Wersja Google’a korzysta z GPS. Co będzie jeżeli mocodawcom DARPA wpadnie nagle do głowy wypowiedzenie wojny w kolejnym Iraku co wymaga wyłączenia GPS albo – jeszcze lepiej – przeskalowania wyników w Europie o powiedzmy 6m w lewo. A zdarza się to co parę lat. I w duzej ilosci innych miejsc na webie i klimatyzacji. Watpliwe wydaje sie stwierdzenie ze, cytuje: „które kończą się egzaminami i certyfikatem Stanfordu”. Nie udalo mi sie znalezc potwierdzenia tej tezy klimatyzacja. Co wiecej, nastepujacy teks swiadczy przeciwko tezie o certyfikacji pzrez Stanford:

Czy można wiedzieć jak autor zapatruje się na pojawienie się samochodów z silnikami elektrycznymi. Ostatnio pojawił się standard szybkiego ładowania akumulatorów w takich samochodach, ten standard to CHAdeMO. W Europie zachodniej pojawia się coraz więcej takich stacji, najwięcej w Irlandii i Belgii. Czy samochody z silnikiem elektrycznym mają szanse wyprzeć silniki benzynowe i diesla? W końcu jazda takim samochodem jest kilkakrotnie tańsza klimatyzacji. A byłby to skok rozwojowy na pewno.
I drugie pytanie, Jak Pan ocenia szansę powstania super szybkiego pociągu ETT,

Skocz do góry