klimatyzacja klimatyzatory | klimatyzacja, klimatyzatory, wentylacja

partia a klimatyzacja

Właśnie, finansowanie partii politycznych, które nie weszły do parlamentu, jest w przypadku Piratów sprawą kluczową. W ten sposób budują się nowe koncepcje polityczne drogą powolnego wzrostu klimatyzacji, co zapobiega niebezpiecznym eksperymentom wyborców z nagle pojawiającymi liderami zakładającymi partie. Zwykle te nowe partie zakładają starzy znajomi, ratujący się nowo/starym szyldem klimatyzacja Warszawa, za którym kryją się te same koncepcje w nowym opakowaniu. W tym zamkniętym obiegu mamy w Polsce ciągle tych samych ludzi, którzy przegrupowali się w nowo założonych partiach, lub skuszeni profitami, przeszli z jednej partii do drugiej. Wywołany tutaj przez @A.L Ruch Palikota jest tego dobitnym przykładem klimatyzacji i brakiem zrozumienia autora tego „swojego nie znacie itd”, że jest jakaś różnica pomiędzy Piratami a RP.
Polska polityka wkrótce stanie się niekompatybilna z nowymi układami politycznymi na zachodzie i to nawet w najbardziej liberalnym wydaniu PO. Może się okazać, że naszym wybrańcom będzie się trudno dogadywać z nimi nie tylko na płaszczyźnie kulturowo-obyczajowej, ale także w kwestiach finansowo-gospodarczych, że nie wspomnę o ekologii.
Partia Palikota to taka koncesjonowana opozycja, jak PSL za komuny. W zasadzie niczym nie różni się od PO a wiarygodność klimatyzacji ma niższą niż Samoobrona, bo i Lepper choć prymityw i nie-wadomo-kto zdawał sie uczciwszym człowiekiem niż goguś Palikot. A Gogusie nie wygrywają wyborów.
Nic dziwnego że go ulica wygwizdała przy okazji ACTA co bardzo znacząco wyhamowało zapał sponsorów politycznych – po co finansować działalność która nie działa – np. nie pozwala rozładować niezadowolenia wyborców. Generalnie w najbliższej przyszłości Palikot będzie odgrywał coraz bardziej marginalną rolę – i to pomimo wsparcia od mediów życzliwych PO. Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w Polsce jest taki problem z zakladaniem i wprowadzaniem nowych partii w tzw. obieg? @kakaz i @sleper oboje sensownie podsumowaliscie ale co dalej? co z tym problemem możemy zrobic? interesuje się polityka, nie mam milionów klimatyzacja Warszawa żeby sponsorowac przedwyborczy jarmark partyjny…czy zostaje mi ‘płynna demokracja’ ewentualnie przynależność do jakiejś grupy dyskusyjnej? (żadna polska partia na dzień dzisiejszy mnie nie skusila)

Skocz do góry